Naše firma byla založena po 14leté praxi ve výrobě nábytku v roce 2003 jako TRUHLÁŘSTVÍ PAVEL DVOŘÁČEK. Zabýváme se převážně zakázkovou výrobou podle konkrétních přání našich zákazníků.

Provádíme kompletní truhlářskou výrobu pro interiéry, a to jak z masivního dřeva, tak také z dýhovaných a lepených materiálů (lamino apod.). Kromě toho se zabýváme výrobou venkovních dveří a dalších stavebních prvků. Na základě Vašeho přání a požadavků jsme schopni vyrobit dveře, schody, kuchyň, bytový nebo kancelářský nábytek, obklady (stěn, schodů, stropů, trámů)…….

Poskytujeme kompletní servis: konzultaci (možnosti a varianty provedení, volba materiálu…), zaměření na místě, vypracování nezávazné nabídky s cenovou kalkulací, výrobu, dopravu a odbornou montáž. Zajišťujeme kompletní dodání a zabudování všech součástí výrobků (spotřebičů, dřezů, osvětlení, různých typů skel, nábytkového kování, úložných systémů, matrací, přírodního nebo umělého kamene apod.).

Máme zkušenosti s individuálními zakázkami i subdodavatelskou prací pro stavební firmy a architektonická studia.

Vysokou úroveň našich výrobků garantujeme moderními stroji a používáním kvalitních a prověřených materiálů a nábytkových součástí od široké škály výrobců.

Zakládáme si na osobním jednání a realizaci zakázek ke spokojenosti zákazníka. Naší snahou je udržet vysokou kvalitu realizovaných zakázek a maximálně vycházet vstříc požadavkům zákazníka.

Výsledky naší práce si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.